KONST / Litografier / Färglitografi 9996608
nr 999 6608
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), EA-upplaga, signerad, -63, motivet: 40x60
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:22:27
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Corneille
Läs mer om Corneille